HRÁČI S TABÁKAMA & HEJDUK NA GOLFÍKU (Švagrovský & Majer)
50:10

HRÁČI S TABÁKAMA & HEJDUK NA GOLFÍKU (Švagrovský & Majer)

20.01.2021

Meatballs & Icebulls. Adam Foote, Ryan Getzlaf, NHL coach Dean Chynoweth a zákulisí Filipa Pešána. Jak to funguje v české hokejové mládeži? S bývalým hokejistou, draftovaným Coloradem, Davidem Švagrovským a Lukášem Majerem, který vede hokejovou akademii v Budějovicích. NEXT? PLIVAL SI TU NA VEGAS, TY POKRYTEC  https://open.spotify.com/episode/5CXsofJyWD7V6OWbCGbhkV   Produkcie @primozkabiny by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.