NADRBANÝ SPRÁVCE A MAJSTROVSKÁ KOSA (ft. Mišo Ďuriš)
01:05:33

NADRBANÝ SPRÁVCE A MAJSTROVSKÁ KOSA (ft. Mišo Ďuriš)

24.11.2020

Psycholožka v repre: “Nemáte v týmu žádného lídra.” P. Vrba: “Referee, ball is v p*či!” Mišo: “Tehdy jsme byli v Plzni nesmrtelní.” Mišo musel mít na Kypru policejní ochranu. Domino: "Jsi jedinej útočník na světě, kterej mi nedal góla :)))” NEXT? KANIBAL Z KYSAKU  https://open.spotify.com/episode/74gRRVAv7SHsNGP9BZSEFk  K*revsky kvalitní produkce @vrazednepsyche a @primozkabiny by ZAPO - zábava v podcastech https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.