RÁNO U VRBY JSME ZAZVONILI A DALI SI SLIVOVIČKU (Jan Rezek - 2.část)
46:41

RÁNO U VRBY JSME ZAZVONILI A DALI SI SLIVOVIČKU (Jan Rezek - 2.část)

01.03.2021

Reza: “Bílčus se Sigim na Spartě zavedli údržby.” Domino: “My jsme si s trenérem dali po tréninku štamprličku.” Horvi v tunelu proti Shakhtar Donetsk? “Hübša se řezal smíchy a Douglas Costa byl v Jiříkově vidění :))” A co řeší Pavel Vrba u sekání tréninkové plochy? PRODUKCE by ZAPO  https://www.instagram.com/zapoofficial/  NEXT? Máš niečo proti priesvitným nohavičkám Scarlett Johansson?  https://open.spotify.com/episode/4F6cpqDtv9VsrgvW2shyhk  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.