RASHFORDE NENÍ ZAČ (Filip Novák - 2.část)
29:36

RASHFORDE NENÍ ZAČ (Filip Novák - 2.část)

30.04.2021

Filda: ”Borec z Guinnessovy knihy rekordů mě učil házet auty." Regenerace v Dánsku? “Dostal si poukaz na bazén :)))”... Pokud jste neslyšeli první část, tak tady  https://open.spotify.com/episode/77C0pG4caRJ4S3RG2Yu5L5  NEXT? TO BOL TAK SLABÝ REAL  https://open.spotify.com/episode/6kTxl1AroKfrw0epmwSg7a  K*revsky kvalitní produkce by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.