LAMBORGHINI MI PŮL ROKU STÁLO V GARÁŽI (Martin Jiránek, 2. poločas, Rusko)
45:36

LAMBORGHINI MI PŮL ROKU STÁLO V GARÁŽI (Martin Jiránek, 2. poločas, Rusko)

30.07.2020

Jiras: "Aby šel hrát, aby ukázal, že na to má, aby voni to pochopili." Domino: "Ty jsi lídr jak kráva!" David: "To je bomba tohle slyšet..." (18:05)  Autor gólu ze 45 metrů  https://www.youtube.com/watch?v=1bmY3QQyB48  a bývalý dlouholetý kapitán Spartaku Moskva. Domino: "Tam jsi už začal vydělávat velký peníze, začal si utrácet, investoval jsi do aut." David: "To nejsou moc investice..." A znáš podcast Mariána Gáboríka?  https://open.spotify.com/episode/2EwKXBhGkEvIZnDqPvPqcI  K*revsky kvalitní produkce by ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.