BŮH JMÉNEM DIEGO (Maradona speciál s Karlítem)
34:50

BŮH JMÉNEM DIEGO (Maradona speciál s Karlítem)

01.12.2020

Syn správce stadionu Neapole: “Co je víc, Bůh nebo národní identita?” Novinář Karel Häring vzpomíná na Maradonu. Nahrávali jsme těsně po šokující zprávě o smrti (možná) nejlepšího fotbalisty historie. NEXT? LUĎAN A BARZAL BEZ ZMLUVY  https://open.spotify.com/episode/3G1Ts2WcyUHW7rPOVHQphI  K*revsky kvalitní produkce @primozkabiny @nehanebni_hokejovi_bastardi a #borisabrambor by ZAPO - zábava v podcastech  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.