TITUL S LUKAŠENKEM (Marcel Lička a tajemství jeho kabiny)
48:19

TITUL S LUKAŠENKEM (Marcel Lička a tajemství jeho kabiny)

09.09.2020

Policie po titulu: “Podle zákona vás musíme zatknout…” Máca: “Tak já si vezmu jen sendvič,” Chlast na tréninku? Macka: “Blb se postaví ke mně do baga.” Domino: “Mám nalitej rumíček s količkou.” @marcellicka o rituálech: “Zahrál jsem si Candy Crush.” Marcel Lička exkluzivně o tajemství (bělo)ruské kabiny a jeho filosofii. “Počkej, mám fantastickou historku…” ;) Produkce: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.