Podcast:Predané

Obchod s umením ONLINE

02.12.2019

Technologickému pokroku sa prispôsobili mnohé odvetvia obchodu a služieb, ktoré presunuli svoje pôsobenie aj na online platformy. Inak tomu nie je ani v prípade obchodu s výtvarným umením. Online aukcie výtvarných diel sa v rôznych podobách stali kľúčovými pre sprostredkovateľov -popredné aukčné domy ako aj pre klientov z galerijného sektora či súkromných zberateľov z celého sveta. Mýty a fakty z oblasti online obchodu Vám priblíži spolu s Ninou a Júliusom aj hosťka a manažérka pre online aukcie SOGY - Lucia Ramljaková.

Podcast Predané je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SOGA
Kategórie:Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK