Od Altamiry po Emoji s MATEJOM FABIANOM
41:53
Podcast: Predané

Od Altamiry po Emoji s MATEJOM FABIANOM

15.01.2020

V rozhovore s umelcom Matejom Fabianom, absolventom VŠVU v Bratislave, sa dozviete o aktuálnej výstave v SOGE s názvom “Zeitgeist” a rovnako aj o jeho posledných výstavách z roku 2019. Čo pre neho znamená byť angažovaným v dnešnej dobe, ako transformuje komplexnosť lyžovania aj do svojho umenia a ako jeho širokospektrálna tvorba, materiálovo aj tématicky, vie osloviť rôznorodé spektrum ľudí, porozprával v tretej epizóde podcastu Predané.

Podcast Predané je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SOGA
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.