STANO FILKO: OD BIG BANGU PO EGO
44:42
Podcast: Predané

STANO FILKO: OD BIG BANGU PO EGO

11.10.2021

Stano Filko patrí medzí kľúčové osobnosti slovenského výtvarného umenia a je neprehliadnuteľný aj v širšom medzinárodnom kontexte. O tomto autorovi, ktorý svojím dielom prekračuje hranice regionálnej situovanosti a počas svojho tvorivého obdobia zasiahol do všetkých dôležitých vývojových tendencií súčasného výtvarného umenia sa budú rozprávať Nina Gažovičová a Július Barczi. 

Podcast Predané je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SOGA
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.