Rok v pandémii alebo od jarnej aukcie 2020 po jarnú aukciu 2021
49:37
Podcast: Predané

Rok v pandémii alebo od jarnej aukcie 2020 po jarnú aukciu 2021

24.05.2021

Čo sa za posledné obdobie udialo a aký to bude mať vplyv na vývoj umeleckého poľa? Posledná epizóda podcastu vyšla 13.marca 2020 a to tesne pred tým ako sa svet a aj svet umenia úplne zmenili. Napriek tomu, že predaj umenia globálne klesol o 22% percent vďaka komplexnosti digitálnych nástrojov, ku ktorým majú teraz klienti prístup, nielenže sa odbúrali bariéry prvotného kontaktu ale podľa Art Basel and UBS Global Art Market Report sa online predaj umenia zdvojnásobil. O tom ako sa reštrukturalizoval trh s umením, ale aj o aktuálnej ponuke jarnej aukcie, ktorá trvá do 1.6.2021 do 21:00 sa budú rozprávať Július Barczi a Lucia Ramljaková. 

Podcast Predané je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SOGA
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.