Dalibor Cicman z GymBeam: Moje prijímanie ľudí je jedna veľká tabuľka
46:17

Dalibor Cicman z GymBeam: Moje prijímanie ľudí je jedna veľká tabuľka

29.09.2021

„Chceme vybudovať najväčšiu európsku fitness platformu,“ hovorí Dalibor Cicman z GymBeam.

Dáva niekedy na svoj pocit alebo preferuje čísla? Prečo sú psychologické testy súčasťou jeho výberového procesu? Ako nastavil firemnú kultúru?

Aj to sa dozviete v podcaste Prečo práve oni?, kde predstavujeme príbehy úspešných slovenských podnikateľov zo súťaže EY Podnikateľ roka. Podcast vychádza každú stredu a moderuje ho Adela Vinczeová.

Podcast PREČO PRÁVE ONI? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.