Zoltan Berghauer z Compass Europe: Vymýšľame bazény, ktoré ešte neexistujú
40:57

Zoltan Berghauer z Compass Europe: Vymýšľame bazény, ktoré ešte neexistujú

10.11.2021

„Dizajn jedného bazéna sme vytvorili po dvoch fľašiach vína. Pripomína jachtu. Ako prvá bazénová firma sme za to získali ocenenie Red Dot,“ rozpráva finalista súťaže EY Podnikateľ roka 2020 Zoltan Berghauer zo spoločnosti Compass Europe.

Čo je podľa neho základ podnikania? Aké tri stupne úspechu vníma v ich firme? Aké nové typy bazénov sa dajú vymyslieť a na čom aktuálne pracujú?

Aj to sa dozviete v podcaste Prečo práve oni?, kde predstavujeme príbehy úspešných slovenských podnikateľov zo súťaže EY Podnikateľ roka. Podcast vychádza každú stredu a moderuje ho Adela Vinczeová.

Podcast PREČO PRÁVE ONI? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.