PRÁVNE PIATKY ONLINE - plk. Ing. Mário Kern
01:34:20

PRÁVNE PIATKY ONLINE - plk. Ing. Mário Kern

06.12.2020

PrF UMB pre Vás pripravuje pravidelnú online sériu prednášok a diskusií mimo klasickej výučby PrF UMB s názvom Právne piatky online.

V piatok 04.12.2020 pokračovala séria Právnych piatkov online odbornou prednáškou plk. Ing. Mária Kerna - riaditeľa odboru odhaľovania nebezpečných materiálov a environmentálnej kriminality Úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru SR s názvom “Environmentálna kriminalita – aktuálna bezpečnostná hrozba pre spoločnosť”.

Plk. Kernovi srdečne ďakujeme za odbornú prednášku s následnou diskusiou a budeme sa tešiť na ďalšieho vzácneho hosťa.

Podcast Právnická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: PrF UMB
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.