ALUMNI TALK ONLINE - JUDr. Bc. Viktor Marko, PhD. a JUDr. Silvia Marková
01:07:31

ALUMNI TALK ONLINE - JUDr. Bc. Viktor Marko, PhD. a JUDr. Silvia Marková

11.03.2021

PrF UMB pre Vás pripravuje pravidelnú online sériu diskusií s úspešnými absolventmi PrF UMB, mimo klasickej výučby PrF UMB, s názvom ALUMNI TALK ONLINE.

V piatok 05.03.2021 pokračovala séria ALUMNI TALK ONLINE diskusiou s JUDr. Bc. Viktorom Markom, PhD. - absolventom PrF UMB a sudcom Krajského súdu v Banskej Bystrici a JUDr. Silviou Markovou - absolventkou PrF UMB a prokurátorkou Okresnej prokuratúry Banská Bystrica.

Dr. Markovi a Dr. Markovej srdečne ďakujeme za podnetnú a veľmi inšpriratívnu diskusiu a budeme sa tešiť na ďalšieho úspešného absolventa.

Podcast Právnická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: PrF UMB
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.