ALUMNI TALK ONLINE - doc. Dr. iur. JUDr. Ing. Michal Turošík, PhD.
01:02:22

ALUMNI TALK ONLINE - doc. Dr. iur. JUDr. Ing. Michal Turošík, PhD.

23.12.2020

PrF UMB pre Vás pripravuje pravidelnú online sériu diskusií s úspešnými absolventmi PrF UMB, mimo klasickej výučby PrF UMB, s názvom ALUMNI TALK ONLINE.

V piatok 18.12.2020 pokračovala séria ALUMNI TALK ONLINE diskusia s doc. Dr. iur. JUDr. Ing. Michalom Turošíkom, PhD., ktorý poslucháčom priblížil svoju cestu absolventa PrF UMB až do funkcie dekana Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Doc. Turošíkovi srdečne ďakujeme za podnetnú a veľmi inšpriratívnu diskusiu a budeme sa tešiť na ďalšieho úspešného absolventa.

Podcast Právnická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: PrF UMB
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.