Bitcoin rastie. Oplatí sa ešte investícia do tejto kryptomeny? Rozhovor s Dušanom Matuškom.
41:45
Podcast: Povedzme si

Bitcoin rastie. Oplatí sa ešte investícia do tejto kryptomeny? Rozhovor s Dušanom Matuškom.

24.03.2021

Bitcoin posledné roky neskutočne rastie. Kupujú ho milionári po celom svete a záujem o túto nezávislú kryptomenu je obrovský aj na Slovensku. Je však investícia do Bitcoinu skutočne bezpečná? Je táto kryptomena naozaj nezávislá? A kedy sa pre nás stane Bitcoin obyčajným, bežným platidlom? V podcaste Povedzme si vítam Bitcoin lektora a konzultanta, Dušana Matušku.

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.