Prečo sú ľudia na Slovensku náchylní na dezinformácie a čo s tým má Rusko - Rozhovor s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku, Ladis
48:49
Podcast: Povedzme si

Prečo sú ľudia na Slovensku náchylní na dezinformácie a čo s tým má Rusko - Rozhovor s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku, Ladis

23.04.2021

Aké má Slovensko v aktuálnej situácii renomé v Európskej únii? Ako nás vnímajú naši partneri po kúpe ruských vakcín SPutnik V? Prečo sú ľudia na Slovensku najviac zo stredoeurópskeho  regiónu náchylní uveriť rôznym dezinformáciám? A čo plánuje Európska únia robiť v boji proti dezinformáciám? 

O týchto témach som sa v podcaste Povedzme si rozprával s vedúcim Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, Ladislavom Mikom.

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.