Keby sme sa všetci stali vegánmi, zjedli by nás kravy? Rozhovor o vegánstve a vegetariánstve so Surovou dcérkou.
36:18
Podcast: Povedzme si

Keby sme sa všetci stali vegánmi, zjedli by nás kravy? Rozhovor o vegánstve a vegetariánstve so Surovou dcérkou.

11.05.2021

Bývalá modelka, blogerka, youtuberka a teraz vegánka. Napísala knihu Slovegán s množstvom tradičných slovenských vegánskych receptov. O veciach, a to doslova všetkých, hovorí narovinu a surovo. O stravovaní, o etike vegánstva, o modelingu ale aj o témach ako ateizmus či bezdetnosť. Jednoducho nemá rada predsudky.

Mojim dnešným hosťom v podcaste je Nikola Kováčová, ktorá je na sociálnych sieťach známa ako Surová dcérka. Prajem príjemné počúvanie!

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.