Pribúdajú ďalšie hotely a chaty. Čo sa deje v Demänovskej doline? Rozhovor s aktivistom Pavlom Herichom
39:25
Podcast: Povedzme si

Pribúdajú ďalšie hotely a chaty. Čo sa deje v Demänovskej doline? Rozhovor s aktivistom Pavlom Herichom

01.06.2021

Ľudia im do petície písali, že keď odchádzali z Demänovskej doliny, odchádzali s plačom. Dolina už nevyzerá tak, ako si ju pamätajú spred desiatich rokov. Výstavba v doline pokračuje, pribúdajú hotely, chaty, pribudnú bytovky. V lokalite je pritom problém s elektrinou aj pitnou vodou, o doprave nehovoriac. Čo sa to deje v Demänovskej doline? Ako bude vyzerať o 10 rokov? V podcaste Povedzme si som sa rozprával s aktivistom a Liptákom, Pavlom Herichom. 

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.