Reportáž z Panónskej benzínky a mŕtvola zabalená v koberci - Rozhovor s novinárom Andrejom Zavřelom
48:52
Podcast: Povedzme si

Reportáž z Panónskej benzínky a mŕtvola zabalená v koberci - Rozhovor s novinárom Andrejom Zavřelom

09.02.2021

V rozhovore s novinárom Andrejom Zavřelom som sa rozprával o práci v kriminálnom prostredí, o nevšednom zážitku pri reportáži z Panónskej cesty ale aj o tom, ako na neho vplýva jeho práca, v ktorej sa denne stretáva s nehodami, vraždami či zatýkaním. Prajem príjemné počúvanie. 

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.