Podcast:Povedzme si

Obchodovanie s ľuďmi na Slovensku. Nútená prostitúcia ale aj predaj vlastných detí. Rozhovor s Máriou Viglašovou z projektu STOP

14.04.2021

Slovensko je zväčšia zdrojovou krajinou, teda krajinou pôvodu obetí. Obchodovanie s ľuďmi je stále aktuálne a obete zo Slovenska putujú najmä do Veľkej Británie, Nemecka, Rakúska, Talianska, Holandska a ďalších vyspelých štátov Európy. Najčastejším účelom obchodovania s ľuďmi je pracovné a sexuálne vykorisťovanie, pričom v prvom prípade ide vo väčšine o mužov, v druhom prípade o ženy.

O tejto téme sa budem dnes v podcaste rozprávať s Máriou Viglašovou z organizácie STOP obchodovaniu s ľuďmi.

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK