POSLEDNÝ TÁBORÁK

POSLEDNÝ TÁBORÁK

Autor: EstiWay
Podcast inšpirovaný filmom About Time pracuje s myšlienkou posledných momentov človeka na jeho obľúbenom mieste, počas ktorých má pocit, že žije naplno, pretože je tam na určitý čas naposledy. Rozpráva o svojich názoroch a domnienkach s priateľmi a neznámymi, keďže vie, že ho za slobodné vyjadrenia nikto neodsúdi... Byť v kruhu ľudí, ktorí prežívajú podobné pocity s dobrým drinkom a jedlom v ruke nás privádza len k jednému, tomu, ktorý je posledný v hre, a to Posledný táborák. Pri poslednom sa dozvieš najviac!

Podcast POSLEDNÝ TÁBORÁK je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (3 epizódy)

14:01
  
04.12.2021

#2 ŠIKANA: Máme medzi sebou šikanátora?

Šikana má mnoho negatívnych vplyvov, ale zhodli sme sa, že má aj tie pozitívne.  Stretli sme sa s ňou osobne, a práve preto o nej hovoríme pri našom poslednom táboráku. Poď si nás vypočuť a my si vypočujeme teba.  P.S. Nikomu to nepoviem
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.