2. časť rozhovoru s prezidentom SFZ Jánom Kováčikom
15:05

2. časť rozhovoru s prezidentom SFZ Jánom Kováčikom

10.11.2020
Vypočujte si túto epizódu a nič z aktuálneho diania v slovenskom futbale vám neujde. Klaudo Slančo sa s prezidentom Slovenského futbalového zväzu, Jánom Kováčikom, rozpráva o aktuálnom vývoji a stratégii v slovenskej futbalovej reprezentácii. Hovoria o výmene trénera aj výkonoch futbalistov a dotknú sa aj financovania. Debata sa vyvíja zaujímavým smerom a aj napriek známej diplomacii pána Kováčika, padne zopár zaujímavých úvah. Akých? Všetko sa dozviete v tejto epizóde. Taktiež vám prezradíme, ako môžete pozerať športovú stanicu Orange Sport na celý týždeň bezplatne prostredníctvom internetu. Stačí, ak v čase od 16.11.2020 kliknete na web sport.orange.sk, kde vám chatbot stránky ponúkne kód na sledovanie tv stanice cez internet. Počet kódov je obmedzený a platia iba v danom týždni od 16.11.2020 do 22.11.2020. Neváhajte a hneď 16.11. si vyzdvihnite váš kód. 

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.