Aký potenciál má slovenská Fortuna liga? Viac prezradí Samo Slovák.
20:14

Aký potenciál má slovenská Fortuna liga? Viac prezradí Samo Slovák.

26.09.2019
Komentátor Klaudo Slančo s hosťom Samom Slovákom rozoberajú aktuálne dianie v slovenskej Fortuna lige. V rozhovore sa dozviete aj to, kam môže slovenský futbal smerovať, ako ho ovplyvňujú hráči domácej ligy a kde je jej potenciál. 

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.