Od Tatier k Dunaju + Súťaž
27:28

Od Tatier k Dunaju + Súťaž

19.03.2020
Momentálne nie je ľahké byť pozitívne naladený, no chceme vás aj touto epizódou povzbudiť a povedať vám, že bude dobre. Veríme, že si čoskoro zabeháme na maratónoch či polmaratónoch, alebo sa uvidíme na behu Vltava Run či Od Tatier k Dunaju. Porozprávame vám, ako sa nám bežalo minulý rok v auguste na behu OTKD. Boli sme partia z práce a dopadlo to .... veď vypočujte si. Okrem iného pre vás máme aj súťaž o super ceny.  

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.