Števo Eisele: komentovanie UEFA a F1 je iné.
16:27

Števo Eisele: komentovanie UEFA a F1 je iné.

19.12.2019
Aké to je byť komentátorom futbalových prenosov? A kto vlastne objavil Števa? Povie vám, aký je rozdiel v komentovaní Ligy majstrov a Formuly 1 a možno vám poradí, ako sa stať komentátorom a kde začať. Vypočujte si rozhovor s ním v našom podcaste.

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.