Marvel fanúšikovia: viete o svojich hrdinoch všetko?
30:47

Marvel fanúšikovia: viete o svojich hrdinoch všetko?

17.04.2020
Pre fanúšikov marveloviek bude meno Pavel Kacerle určite známe. Je to mladík, ktorý pracoval na vizuálnych efektoch na filmoch ako Thor, Avengers či legendárnom titule Iron Man 3. V podcaste sa s ním rozpráva fanúšik marveloviek Vlado Nemeth. Príležitosť na tento rozhovor je ideálna, nakoľko HBO aktuálne ponúka maratón marveloviek, a tak sa môžete tešiť na tituly ako Captain America či už vyššie spomínané kinohity. Pustite si náš podcast a dozviete sa, kde sa stretávajú tvorcovia príbehov našich hrdinov. Prezradíme aj to, aký je rozdiel medzi americkým a európskym fanúšikom.

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.