Pokorí novinka na RTVS slávnu reláciu Triangel s Danom Junasom?
16:18

Pokorí novinka na RTVS slávnu reláciu Triangel s Danom Junasom?

09.10.2019
S manažérom Riša Müllera, Adnanom Hamzičom, sa rozprávame o novej hudobnej relácii na RTVS - "3 pódiá". Veľmi otvorene hovoríme o kvalite tohto typu programu na našich obrazovkách, ale kecáme aj o tom, ako ťažké - či ľahké, je dostať známe tváre pred TV kamery. 

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.