Slovenské futbalové kluby šetria peniaze. Nechcú zaniknúť.
10:18

Slovenské futbalové kluby šetria peniaze. Nechcú zaniknúť.

30.03.2020
O aktuálnom dianí v našej slovenskej futbalovej Fortuna lige sa rozpráva športový komentátor Klaudo Slančo so šéfom Únie ligových klubov Michalom Mertinyakom. V podcaste sa dozviete, aká je šanca, že sa súčasná sezóna dohrá a aké sú alternatívy. Zároveň zisťujeme, ako na aktuálne udalosti reagujú kluby. 

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.