Úspech Sláva Jurka a politika + Súťaž
17:06

Úspech Sláva Jurka a politika + Súťaž

06.03.2020
Známy moderátor Slávo Jurko hovorí aj o politike a vášnivo ju prirovnáva k situáciám, ktoré zažíva. Slávo vie rozosmiať každé publikum, zaujať športových fanúšikov, ale očariť aj tých, čo sa o šport nezaujímajú. Akému športu sa budú venovať jeho deti a kto ich bude trénovať? Aj na to má odpoveď. V tejto epizóde si aj zasúťažíme, a to o možnosť získať prístup na bezplatné sledovanie televízie Orange Sport počas jedného mesiaca. 

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.