Ľubo Višňovský komentuje rozhlasový záznam z finále 2002
40:20

Ľubo Višňovský komentuje rozhlasový záznam z finále 2002

17.05.2020
Aj po rokoch mrazí pri počúvaní nahrávky Slovenského rozhlasu zo zápasu medzi Slovenskom a Ruskom. Naši chlapci vtedy získali zlato a bol to veru nervy trhajúci zápas. Ako si na tento súboj nervov pamätá jeden zo Zlatých chlapcov, Ľubo Višňovský? Vypočujte si špeciálnu epizódu, v ktorej Števo Eisele púšťal hokejovej hviezde rozhlasovú nahrávku z finálového zápasu. 

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.