Elektronický šport: Ako vzniká esportový tím na Slovensku.
16:51

Elektronický šport: Ako vzniká esportový tím na Slovensku.

24.09.2020
Sledujeme začiatky vzniku nového esportového tímu Amber. Prečo vznikol, aké má ciele a aké sú šance na jeho úspech? Rozprávame sa s kapitánom tímu Peťom Kučerom, hráčom FIFA2020 Peťom Dubašákom a ambasádorkou tímu, známou hráčkou NHL2020, Sandrou Demitrovou. Sami zhodnoťte ambície tímu Amber, prípadne sa staňte ich prvými fanúšikmi. Preniknite spolu s nimi do zákulisia elektronického športu, prípadne ich navštívte na Majstrovstvách v elektronických športoch MSR, kde budú hrať CS:GO.

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.