Solskjaer United nezachráni. Viac s Filipom Mentelom.
16:39

Solskjaer United nezachráni. Viac s Filipom Mentelom.

09.10.2019
Podcast Polčas na telku pripravujeme v dvoch dieloch. Jeden je o televíznych novinkách, ktoré sa oplatí vidieť v televízii a druhý "polčas" sa týka športu. V tom športovom sa Klaudo Slančo, komentátor Ligy majstrov UEFA, rozpráva s Filipom Mentelom, bývalým brankárom Manchester City a dnes komentátorom na TV stanici Premier Sport.  

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.