Tarkovič: rok 2021 je pre slovenskú futbalovú repre nevýhodný. (29 min.)
29:19

Tarkovič: rok 2021 je pre slovenskú futbalovú repre nevýhodný. (29 min.)

12.12.2020
V diskusii Klaudo Slančo debatuje s trénerom slovenskej futbalovej reprezentácie Štefanom Tarkovičom, v ktorej hodnotia rok 2020 a výhliadky na unikátny reprezentačný rok 2021. V každom zápase pôjde o všetko. Už v marci začíname trojzápasom kvalifikácie na Majstrovstvá sveta 2022, nasleduje príprava na EURO, hneď na to pokračuje kvalifikácia na MS 2022. Pre Slovensko je to hendikep. Prečo si to Tarkovič myslí? Čo to pre našu repre znamená? Tarkovič prezradí podľa akého kľúča si vyberal asistentov, aj to čo prežíval 5 minút pred koncom zápasu s Írskom, keď sme si stretlili vlastný gól?

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.