Tenisový sviatok začal. Profíci vám napovedia, kto bude kráľom a kráľovnou Roland Garros.
28:24

Tenisový sviatok začal. Profíci vám napovedia, kto bude kráľom a kráľovnou Roland Garros.

25.05.2021
Vypočujte si najnovšiu epizódu Polčasu na telku a odhaľte aktuálne výkony najlepších tenistov a tenistiek sveta. Hosťom Stana Gálisa je profesionálny tenisový komentátor Dávid Pavlík. Páni tenis nielen sledujú, ale ním doslova žijú. Keď sme pri sledovaní, určite si nenechajte ujsť vysielanie v HD rozlíšení na staniciach Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Obe stanice v júni a júli prináša Orange TV pre svojich zákazníkov už v základnom televíznom balíčku. Viac informácii nájdete na: www.orange.sk/roland-garrosČo sa v rozhovore dozviete?1:23 Ako zmenil Covid tenisový svet za posledný rok?2:19 Dlhšia prestávka bola príležitosťou trochu viac potrénovať. Predpovedal som, že nám vystrelia noví hráči. Ale zatiaľ tomu nič nenasvedčuje, že?3:27 Roger Federer je prihlásený do turnaja, využil ročnú pauzu, uvidíme, ako sa mu bude dariť. Mužská dvojhra je najväčším lákadlom na turnaji. Rafael Nadal triumfoval 13x v Paríži. Aké sú jeho šance tento rok?4:58 Nadal dominuje na turnaji, čím to je, že práve antuka mu najviac sedí?6:36 V jednom turnaji prehral so Zverevom….7:08 Spomínal si aj Medvedeva, v jeho prípade nemôžeme dúfať a čakať, že by nejako vystrelil…8:18 Ďalší v poradí je držiteľ 18. Grandslamov, Novak Đoković.9:38 Počet grandslamov tvorí obraz u fanúšikov, je to obrovská prestíž. Môže Roger prekvapiť?11:12 Ďalší do partie je Dominic Thiem. Prečo je momentálne v útlme?12:18 Možno sa práve tam chytí. Bude však záležať od žrebu.13:00 Ďalšie meno – Tsitsipas.14:00 A čo Alexander Zverev?14:45 Sú tam aj ďalšie mená, Berrettini …16:07 Zápasy bude vysielať aj TV stanica Eurosport HD, Orange TV ju prinesie už v základnom balíčku16:40 Čo Slováci?17:40 Ktoré slovenské dievčatá sa predstavia?18:42 Kto sú hlavné favoritky ženskej dvojhry?21:28 Čo také české tenistky?22:33 Páči sa mi štýl Ashleigh Bartyovej. Mohol by na antike jej štýl fungovať?23:50 Môže v ženskom pavúku niekto vyskočiť, tzv čierny kôň turnaja?26:16 Iga Natalia Świąteková. Už sa naplno začala venovať tenisu?

Podcast Polčas na telku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.