O motivaci a limitujících přesvědčeních
20:38

O motivaci a limitujících přesvědčeních

28.06.2021
#60I V této epizodě si popovídáme o tom, proč si myslím, že je vnější motivace bullshit a proč nemůžeme změnit náš výstup ani návyky, dokud nezměníme naše na nás otisknutá razítka a limitující přesvědčení  ... Zároveň se ti ale pokusím dát návod, jak najít motivaci vnitřní a jak s limitujícími přesvědčeními pracovat, aby tě už nadále nijak neomezovaly 🙏...Je to to, co právě teď potřebuješ? Pak jsi u této epizody na správné místě 🖤 S vděčností,MarkétInfo ke spolupráci: https://linktr.ee/Marketa_BaginskaVIP skupina Podnikání Pro Holky: https://www.facebook.com/groups/podnikaniproholkyE-book zdarma: https://petra-botekova.mykajabi.com/freebie

Podcast Podnikání Pro Holky Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.