Jak a proč využívat Human Design pro své podnikání s Dariou Molnar
56:14

Jak a proč využívat Human Design pro své podnikání s Dariou Molnar

01.11.2021
Každá z nás fungujeme jinak. To co funguje pro mě, nefunguje pro Petru a stejně tak nemusí fungovat ani pro tebe. A to je přesně důvod proč jsme obě tak zamilované do sebepoznání a sebepochopení. Když totiž realizujeme, co pro nás opravdu funguje, můžeme tyto věci snadno implementovat do svého podnikání a eliminovat ty, které ne a to je přesně to, s čím ti pomůže nástroj Human Design. Nemáš vůbec tušení, co Human Design je? Pak jsi u této epizody s Dariou Molnar správně! Poslechni, udělej si test a dej nám skrz stories vědět, jaký typ jsi! Vzdělávej se s námi zde: Webinář o Instagramu zdarmaKurz Instagram Pro HolkyIndividuální konzultace & bezplatný vstupní hovorSleduj nás zde:Podnikání Pro Holky: @podnikaniproholky_Markéta: @market.baginskaDaria: @dariamolnarZmíněné odkazy:Udělej si svůj Human Design chart zde.

Podcast Podnikání Pro Holky Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.