Jak tvořit obsah na IG a monetizovat své publikum
26:33

Jak tvořit obsah na IG a monetizovat své publikum

05.07.2021
#61I Chceš získat nejen více sledujících, ale i platících zákazníků? Budování strategického transformačního obsahu je jednoznačně to co ti s tím pomůže! V této epizodě s tebou sdílím nejen spousty akčních kroků, tipů a strategií které můžeš do tvé tvorby aplikovat hned, ale mám pro tebe přichystaný i malý dárek! 🎉 Tak zůstaň až do konce, označ nás ve stories, že posloucháš a dej mi vědět, která část tě zaujala nejvíce 🙏S vděčností,MarkétE-book: Jak začít podnikat online ke stažení zdarma ➡️ https://bit.ly/2W20EnuInstagram, YouTube, Facebook ➡️  https://bit.ly/3jTHcRS

Podcast Podnikání Pro Holky Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.