
05:32
Podcast: Podnicast s Peťom Chodelkom
36. BIZNISOVKY (22.3.): Máme slabú finančnú gramotnosť. Mnohí ľudia nevedia, prečo platí odvody do Sociálnej poisťovne #news
22.03.2021
Národná banka Slovenska tvrdí, že finančné znalosti Slovákov sú slabé. Okrem toho, ako si ich otestovať, sa v dnešných BIZNISOVKÁCH dozviete aj:
či možno odložiť podanie daňového priznania elektronicky,
ktorí operátori spustia 5G sieť v Bratislave,
ako chce Google zrýchliť fungovanie aplikácií,
a čo sa sprísni na Netflixe.
Support the show
Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices
Podcast Podnicast s Peťom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.
Autor: Peter Chodelka
Kategórie: Ekonomika a podnikanie