Vypadnutie v Lige národov ako výhoda? Čo ak pokazíme aj kvalifikáciu na MS?
19:48

Vypadnutie v Lige národov ako výhoda? Čo ak pokazíme aj kvalifikáciu na MS?

20.11.2020
Naša futbalová reprezentácia má za sebou novembrový asociačný termín. Ten sa niesol v znamení postupu na majstrovstvá Európy a aj vypadnutia z B-divízie Ligy národov. Čo to v praxi znamená sa pokúsime vysvetliť v dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.