Ramsay má plné ruky práce, veľa hráčov z NHL zrejme nepríde
17:24

Ramsay má plné ruky práce, veľa hráčov z NHL zrejme nepríde

23.04.2021
Naša hokejová reprezentácia má za sebou vstup do prípravy pred majstrovstvami sveta v Rige. Lotyšom najskôr v utorok podľahla 1:2 po predĺžení, no hneď ďalší deň zvíťazila 1:0 takisto po pridanej päťminútovke. Boli to prvé zápasy nášho národného tímu od vypuknutia pandémie. Zverenci trénera Craiga Ramsayho ukázali sľubné okamihy, no takisto aj určité rezervy. V našom dnešnom podcaste budeme hovoriť o pozitívach aj negatívach nášho národného tímu.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.