Martin Škrtel naznačil koniec v Turecku. Za ktorý slovenský klub bude hrať? A pôjde na EURO 2020?
19:30

Martin Škrtel naznačil koniec v Turecku. Za ktorý slovenský klub bude hrať? A pôjde na EURO 2020?

11.12.2020
Bývalý kapitán našej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel dosiahol veľký kariérny míľnik. Minulý týždeň odohral stý zápas v niektorej z európskych klubových súťaží. Tento úspech si váži aj samotný Martin Škrtel. Na jeho kariéru na medzinárodnej scéne sa pozrieme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.