Ešte nie je koniec! Šport potrebuje ďalšiu pomoc
14:52

Ešte nie je koniec! Šport potrebuje ďalšiu pomoc

15.09.2020
Klinická smrť je odvrátená. Aj tak môžeme charakterizovať rozhodnutie vlády o opatreniach v boji s koronavírusom v súvislosti s usporiadaním športových podujatí. Návrh pandemickej komisie hovoril o 200 osobách v exteriéri a 100 osobách v interiéry. Päťnásobné zníženie sa nepotvrdilo a v platnosti zostávajú nariadenia zo začiatku septembra.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.