Bude očkovanie pre fanúšikov povinné a kedy sa vrátia na tribúny?
19:15

Bude očkovanie pre fanúšikov povinné a kedy sa vrátia na tribúny?

08.01.2021
Bežní ľudia môžu športovať len individuálne, všetky amatérske kolektívne súťaže sú pozastavené. Ani sprísnené opatrenia však nevystavili stopku profesionálnym ligám, a tak môžeme v týchto dňoch aspoň pri obrazovkách sledovať trebárs hokej. Na súčasnú situáciu v kontexte športu sa pozrieme so športovým lekárom Pavlom Malovičom.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.