Škriniar je už šéf repre, Tarkovič spravil s tímom niečo dobré
16:19

Škriniar je už šéf repre, Tarkovič spravil s tímom niečo dobré

15.06.2021
Naši futbalisti vstúpili do záverečného turnaja majstrovstiev Európy víťazne. V Petrohrade zdolali v úvodnom dueli E-skupiny Poľsko 2:1. Naši reprezentanti išli do vedenia po akcii Róberta Maka. Po prestávke Poliaci zvýšili obrátky a vyrovnali zásluhou Karola Linettyho, no po vylúčení Grzegorza Krychowiaka mal posledného slovo Milan Škriniar. O výkone slovenského mužstva bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.