Slovenský hokej má veľký problém, Miroslav Šatan môže otvoriť dvere k lepším časom
17:01

Slovenský hokej má veľký problém, Miroslav Šatan môže otvoriť dvere k lepším časom

16.06.2020
Európa po koronakríze ožíva a s ňou aj športové podujatia, takisto na Slovensku. Hrá sa najvyššia futbalová súťaž, rozbehli sa tenisové i hokejbalové extraligy. Hokej ale mlčí a zodpovedne sa chystá na nový ročník. Z budúceho ročníka najvyššej hokejovej súťaže nikto nevypadne. Termín začiatku novej sezóny stále nepoznáme. To sú základne fakty. Samozrejme, výrazne viac sa dozviete v nasledujúcich minútach.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.