Ako prvý veril Adriánovi Guľovi, teraz aj vďaka tomu rabuje českú ligu
23:19

Ako prvý veril Adriánovi Guľovi, teraz aj vďaka tomu rabuje českú ligu

02.06.2020
Českú ligu vedie Slavia Praha, no na jar sa viac hovorí o Viktorii Plzeň, ktorá je o osem bodov druhá. Mužstvo po príchode Adriána Guľa nestratilo ani bod, cez víkend rozbilo Mladú Boleslav 7:1 a „zošívaní“ sa musia triasť. Adrián Guľa sa stal v Česku fenoménom. Práve o ňom sme sa rozprávali s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.