Kluby nevyužili vhodné podmienky, väčšie riziko je aj pri paradajkách
15:25

Kluby nevyužili vhodné podmienky, väčšie riziko je aj pri paradajkách

26.05.2020
Bolo to rozhodnutie, ktoré vyvolalo množstvo reakcií. Reštart našej ligy sa síce uskutoční, no namiesto desať nadstavbových kôl sa odohrá iba päť. Zo súťaže nikto nezostúpi a nik ani nepostúpi z druhej ligy. Viacerí sa cítia ukrivdení. O udalostiach posledných dní sme sa rozprávali s bývalým futbalistom, dnes trénerom, televíznym spolukomentátorom, ale aj ambasádorom najvyššej súťaže Martinom Mikuličom.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.