Prvá formácia sa priblížila útoku Hossa-Demitra-Gáborík. Tri debakle sú ale škvrnou
16:02

Prvá formácia sa priblížila útoku Hossa-Demitra-Gáborík. Tri debakle sú ale škvrnou

04.06.2021
Naši hokejisti ukončili svoje pôsobenie na majstrovstvách sveta v lotyšskej Rige. Slováci prehrali vo štvrťfinále s výberom USA 1:6 a víkendové súboje o medaily už budú bez nich. Účinkovaniu nášho tímu na šampionáte sa budeme venovať v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty ŠPORT.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: ŠPORT.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.